Burun estetik ve saç ekim estetik operasyonları

Burun estetik  ve saç ekim estetik operasyonları
Bu içerik 652 kez okundu.

Burun yapısı kişiden kişiye göre değiştiğinden bu durumda herkesin burun yapısı farklı olabilir. Burun yapısı yüze göre normal olması durumunda rahatsızlık vermese de bazı durumlarda büyük veya uzun olması kişinin sosyal hayatını da etkileyecek bir durum haline gelebilir. Bu durumda yapıya göre tercih edilecek olan burun estetiği ile istenildiği gibi sonuçlar alınabilir. Burun estetiği operasyonu hastane ortamında konusunda uzman olan estetik cerrahi tarafından yapılır. Operasyon 1-2 saat kadar genel anestezi ile yapıldığından hasta bu sırada herhangi bir ağrı hissetmez. Burun estetiği fiyatları hastane ve doktora göre değiştiği gibi açık veya kapalı olarak yapılacak olan operasyon seçeneklerine göre değişebilir. Saç ekimi de hastanın saç dökülme oranına göre yapılır. Saç dökülme oranı çok fazla ise ona göre bir çalışma yapılacaktır. Eğer saç ekimi konusunda problem yaşayacak olursanız kesinlikle ve kesinlikle o konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden saç ekimi bilgileri alarak ondan sonra bir tedavi yapılmaldıır.

Burun estetiği yaptırmak isteyenler bu durumda özellikle 18 yaşını doldurduktan sonra estetik operasyon tercih etmeleri daha doğru olacaktır. Burun yapısının gelişimini tamamlaması ile bu şekilde daha etkili sonuçlar alınabilir. Estetik operasyon sonrasında verilen ağrı kesiciler sayesinde daha rahat bir iyileşme dönemi geçirilir. Operasyon öncesinde gerekli olan bütün kontrollerin yapılması ile hastanın operasyon için uygun olup olmadığına bakılır. Bu şekilde yapılacak olan operasyon sonrasında büyük burundan şikayeti olanlar daha küçük burunlara, kemerli burnu olanlar kemerinden, uzun burunlularda bu şekilde daha küçük ve narin bir burun yapısına sahip olabilirler. Burun estetiği fiyatları SSK tarafından karşılanmadığı için hastanın operasyon ücretinin tamamını kendisinin ödemesi gerekir. Saç ekimi en uygun fiyatlar gene devlet hastanelerinin estetik  cerrahisinin olduğu özel bölümlerde olmaktadır. Ancak ve ancak buralarda daha ucuz ve uygun fiyatlara tedaviler alabilir ve saç ekimi tedaviniz olabilirsiniz.

Bay veya bayanlar tarafından tercih edilecek olan estetik operasyonlar arasından burun estetiği en çok tercih edilerek bu şekilde burun yapısından memnun olmayanların istedikleri gibi burun yapısına sahip olmalarını sağlıyor. Operasyon sonrasında gözaltlarında şişlik ve morluk gibi sorunlar oluşabileceği gibi bu durum bir hafta içinde normale dönecektir. Hasta gerekli olması halinde bir gün hastane de tutulur. Sorun olmaması durumunda aynı gün taburcu edilerek bu şekilde evinde bu süreci geçirmesi sağlanır. Burun estetiği fiyatları hakkında operasyon öncesinde bilgi alınması sonrasında sorun yaşanmaması açısından önemlidir. Bu sayede alınan bilgilere göre daha farklı seçenekler arasından daha doğru sonuçlar alınacak şekilde seçimler yapılabilir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
U19 Kadın Milliler, Elit Tur ikinci maçında Avusturya ile 1-1 berabere kaldı
U19 Kadın Milliler, Elit Tur ikinci maçında Avusturya ile 1-1 berabere kaldı