Dış Cephe Taş ve Tuğla Kaplama

Dış Cephe Taş ve Tuğla Kaplama
Bu içerik 1475 kez okundu.

Ev, villa, yazlık, kır evi, cafe, restoran gibi mekânların dış cephelerine uygulanan taş kaplamalar mekânları doğayla bütünleştiriyor. Dış cephe taş kaplama uygulamalarıyla mekânlar daha estetik ve şık bir görünüm kazanıyor. Doğanın tüm güzellikleri dış cephe taş kaplama yöntemiyle mekânlarda hayat buluyor. Dış cephe taş, tuğla ve panel kaplamaları son yılların trendi oldu. Artık birçok mimar ve tasarımcının projelerinde taş kaplama uygulaması bulunmaktadır. Kaplamada kullanılan taşlar tamamen doğal taş görüntüsü veriyor. Kaplama taşlar, doğada bulunan binlerce taşın doku ve renk özelliklerini yansıtıyor.

Doğal taşların doku ve şekillerinden kalıplar çıkarılıyor ve bu kalıplara ponza, kum ve çimento karışımı dökülerek kaplama taşı üretiliyor. Doğal taşların renk ve doku özelliklerini bire bir yansıtan bu taşların üretimi bir hayli emek harcanarak gerçekleşiyor. Ama sağladığı görsel güzellik bu emeğe değer oluyor. Vadi taşı, tarla taşı, rustik taşı, nehir taşı, likya taşı gibi renk ve dokuları farklı yüzlerce taş çeşidi bulunmaktadır. En zengin dış cephe taş kaplama ve dış cephe tuğla kaplama çeşitlerini Uğur Ticaret firmamızda bulacaksınız.

Kültür taşı, kültür tuğlası, taş kaplama ve tuğla kaplama panelleri üretiminde en bilinen ve kaliteli marka Stonewrap markasıdır. Stonewrap kültür taşları, kültür tuğlaları ve panelleri doğal taş ve tuğlaların bire bir görüntüsünü vermektedir. Stonewrap ürünleriyle kaplanan dış cepheler mekânlara doğayla uyumlu ve otantik bir görünüm kazandırmaktadır. Uğur Ticaret firmamız da ülkemizin en seçkin markaları olan Stonewrap ve Işıklar markalarının bayiliğini yapmakta ve Türkiye’nin her yerine ürün sevkiyatı yapmaktadır.

Dış cephe tuğla kaplama, dış cephe taş kaplama ve dış cephe panel kaplama örnek uygulamalarımızı web sitemizde görebilirsiniz. Firmamız ürün satışı yanında uygulama hizmeti de vermektedir. Ürün çeşitlerimizi sitemizde inceleyerek yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişte uygulama yapılacak alanın uzunluk ve yükseklik ölçülerini bize ilettiğinizde, fire payını da ekleyerek ne kadar ürün ihtiyacı olduğunu tespit ediyoruz. Ürünler paketler içinde ve kullanıma hazır halde gönderiliyor. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti hedefli hizmet anlayışımızla sektörün en güvenilen firmasıyız. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
U19 Kadın Milliler, Elit Tur ikinci maçında Avusturya ile 1-1 berabere kaldı
U19 Kadın Milliler, Elit Tur ikinci maçında Avusturya ile 1-1 berabere kaldı