İş Güvenliği Bursa Firmaları

İş Güvenliği Bursa Firmaları
Bu içerik 401 kez okundu.

İşçilerin iş kazalarına uğramalarını önlemek amacıyla işyerlerinde güvenli çalışma ortamı yaratmak için alınan tedbirler bütününe iş güvenliği diyoruz. İş sağlığı ise çalışanların ruh ve beden sağlıklarını en üst seviyede tutmak için sağlıklı çalışma alanlarının yaratılması çalışmalarıdır. Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışmaları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirdiği Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri yürütmektedir. Bursa ve çevresinde faaliyet gösteren Osgb ler arasında bulunan Gözetim Osgb sektörün önde gelen lider kuruluşlarından biridir. Firmamız Bursa iş güvenliği hizmetlerini profesyonel iş güvenliği uzmanlarıyla vermekte ve iş yeri güvenliği için alınması gereken tedbirlerin alınmasını sağlamaktadır.

Firmamız 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında hizmet vermektedir. Bu kapsamda şirketlere tehlike sınıfına uygun, faaliyet gösterilen sektörde deneyimli iş güvenliği uzmanlarını temin ediyoruz. İş güvenliği uzmanlarımız ortam ölçümlerini yaparak, risk analiz raporlarını hazırlayarak iş kazalarını önlemek için yapılması gerekenlerle ilgili raporları işverene sunmaktadır. Kazaların önlenmesiyle ilgili çalışmalardan biri de İsg eğitimleridir. İş güvenliği uzmanlarımız her sektöre uygun iş güvenliği eğitimlerini vermektedir.

İş güvenliği eğitimleri kapsamında yangın ve ilk yardım eğitimleri de bulunmaktadır. Her iş yerinde belli sayıda çalışanın ilk yardım eğitimi alması gerekiyor. Ayrıca her iş yerinde yangın eğitimlerinin her yıl tekrarlanması ve 6 ayda bir yangın tahliye tatbikatlarının yapılması gerekiyor. Gözetim Osgb iş güvenliği uzmanları bütün bu hizmetleri işverenle uyum içinde olarak vermektedir. Yine kanun kapsamında işyeri tehlike sınıfına ve çalışan sayısına göre her iş yeri bir veya daha fazla iş yeri hekimi bulundurmak zorundadır. Firmamız size deneyimli iş yeri hekimi ve sağlık personeli de temin etmektedir.

İş güvenliği Bursa firmaları arasında öncü firmalardan biri olan Gözetim Osgb iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşması için çok sayıda firmaya hizmet vermektedir. Bu güne kadar binlerce çalışana temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri vererek bu kültürün oluşmasına katkı sağladık. Firmamız yasanın öngördüğü her türlü donanıma ve deneyimli personel sahiptir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesiyle faaliyetlerini yürütmektedir.                     

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manuş Baba'nın efsane şarkısı 'Eteği Belinde' çalıntı çıktı!
Manuş Baba'nın efsane şarkısı 'Eteği Belinde' çalıntı çıktı!
Kardemir Karabükspor Teknik Direktör Popovic ile yollarını ayırdı
Kardemir Karabükspor Teknik Direktör Popovic ile yollarını ayırdı