İstanbul Çatalca Etüt Merkezi

İstanbul Çatalca Etüt Merkezi
Bu içerik 559 kez okundu.

 

 

             Yaklaşan eğitim öğretim yılının getirdiği en büyük streslerden biri de maalesef çocuklarınız için en iyi etüt merkezini bulmak oluyor. Her anne baba çocuğunun en iyi eğitimi alması için büyük bir maraton içerisinde. Çocukların girmiş olacakları maraton ise bambaşka bir şey. Son yıllarda zorlaşan okul müfredatları ve zorlaşan sınavlar yüzünden etüt merkezi anlayışı mecburi bir duruma gelmiştir.

 

            Çocuklarınıza dersleri konusunda yeterli desteği verememeniz ve ödev sisteminin bir hayli ağırlaşması nedeniyle çocuklar okullarda bir hayli zorlanmaktadırlar. Etüt Merkezi kapsamında en iyi ve en disiplinli eğitimi veren etüt merkezimiz sayesinde yüzde yüzlük bir başarı hedefliyoruz. Öğrencilerimizin çoğunluğu etüt merkezimizin yakınlarındaki çocuklar olmakla birlikte şehrin farklı semtlerinden gelen öğrencilerimizde bulunmaktadır. Bugüne kadar velilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde daha geniş bir kitleye yayılmaya başladık.

 

             Çatalca etüt merkezi olarak verdiğimiz hizmetler içerisinde küçük sınıf öğrencilerinin ödevlerinin yaptırılması ve yapılan ödevlerin kontrolü, okul sınavlarından önce branş öğretmenlerinden alınacak olan birebir etüt dersleri, teog öğrencileri için özel olarak hazırlanan soru çözme kampları gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Çocukların eğitimleri konusunda disiplinden asla taviz verilmemektedir.

 

            Güler yüzlü ve cana yakın öğretmen kadromuz sayesinde çocuklarınızın derslerinden soğumadan ancak belli bir disiplini de çiğnemelerine izin verilmeden eğitim dönemini tamamlamaktayız. Teog öğrencileri için hazırlanan özel sınıflarda konu anlatımı, test çözüm saatleri gibi farklı ders saatleri uygulamamız bulunmaktadır. Konuların sürekli tekrar edilmesi ve başa dönülmesi sayesinde teog öğrencilerinin sınava kadar öğrendikleri ilk bilgiler asla unutturulmamaktadır. Yılsonuna doğru düzenlediğimiz etkinlikler ile öğrencilerimizin üzerindeki stresi ve yorgunluğu atmalarına yardımcı oluyoruz.

 

             Yoğun ders çalışma temposu, zengin ders materyalleri ile etüt merkezleri arasındaki kalitemizi her zaman ortaya koymayı başardık. Eğer sizler de çocuklarınız için en iyi geleceği planlıyorsanız ve bu planlar doğrultusunda bir etüt merkezi arayışına girdiyseniz mutlaka etüt merkezimizin internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Sitemize www.etutmerkezi.com linkinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlerle iletişim kurup aklınızdaki tüm soru işaretlerine bir son verebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız sizlere gereken bilgileri vermekten mutluluk duyacaklardır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayıhan Mahalle Meclisi kuruldu
Kayıhan Mahalle Meclisi kuruldu
Pamukkale Belediyesinden Gençlere Yönelik Bir Proje Daha
Pamukkale Belediyesinden Gençlere Yönelik Bir Proje Daha