Kayabaşı Konut Projeleri

Kayabaşı Konut Projeleri
Bu içerik 428 kez okundu.

Kanal İstanbul, 3. Havaalanı, 3. Köprü gibi devasa projelerin yer aldığı bölgelerden biri olan Başakşehir son yıllarda lüks ve markalı konut projeleriyle dikkati çekiyor. Önceleri daha çok alt gelir grubuna yönelik konut projeleri inşa edilirken, bugün üretilen lüks yapı projeleri orta ve üst gelir grubuna hitap etmektedir. Başakşehir’e değer kaatn çok sayıda yapımı tamamlanmış veya devam eden konut projesi bulunmaktadır. Vaditepe, Park Mavera, Meydan Dükkânları, Avrupark, Asmalı Evler gibi lüks konut projeleri yanında TOKİ de dar gelirli aileler için 2+1, 3+1,4+1 seçenekli konut projeleri inşa ediyor. Başakşehir konut projeleri yatırımcılar için de cazip fırsatlar sunuyor.

Başakşehir konut projelerinde metrekare fiyatları son 5 yılda 2 bin liralardan 6-7 bin liralara çıkmış durumdadır. 200.000 liradan başlayan ve 950.000 liraya kadar varan fiyatlarla konut sahibi olunabilir. Başakşehir’e bağlı Bahçeşehir, Kayaşehir, Kayabaşı, Hoşdere mahalleleri de özellikle TOKİ’nin konut hamleleriyle ve daha sonra büyük ve marka olmuş inşaat firmalarının projeleriyle hızla gelişen ve büyüyen bölgeler haline gelmiştir.

Kanal İstanbul projesinin geçtiği Kayabaşı ise Sağlık Kent ve Bioistanbul gibi dev projelere de ev sahipliği yapıyor ve bu dev projeler bölgeye büyük değer katıyor. Sağlık Kent gibi projelerin açıklanmasıyla lüks konut projeleri de ilçede hız kazanmıştır. Hala bakir bir doğaya sahip olan Kayabaşı bölgesinde doğal yapıya zarar vermeyen projeler hayata geçiriliyor. Konut projelerinde yüzde 80 lere varan yeşil alanlar bırakılıyor. Kayabaşı konut projeleri arasında karma projelerde de önemli bir artış görülüyor.  Karma projelerde konutların yanısıra ofis, dükkân ve mağazalar, cafe ve alışveriş merkezleri gibi üniteler de bulunuyor.

Karma konut projelerinde yaşam çok daha konforludur ve günlük yaşamın tüm ihtiyaçları site içinde karşılanmaktadır. Projelerin hemen hepsinde açık kapalı otoparklar, çocuk oyun alanları, fitness salonu, basketbol ve voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolları, piknik alanları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor ve güvenlik sağlanıyor. Kayabaşı konut projelerinin lokasyonları, ulaşım imkânları, çevrede bulunan önemli alışveriş merkezleri, hastane ve okul bilgileri, projelerin mimari ve inşaat tekniği özellikleri, satış fiyatları ve ödeme seçenekleri gibi detaylı bilgilere emlakdream.com sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manuş Baba'nın efsane şarkısı 'Eteği Belinde' çalıntı çıktı!
Manuş Baba'nın efsane şarkısı 'Eteği Belinde' çalıntı çıktı!
Kardemir Karabükspor Teknik Direktör Popovic ile yollarını ayırdı
Kardemir Karabükspor Teknik Direktör Popovic ile yollarını ayırdı