Kiralık Hazır Ofis

Kiralık Hazır Ofis
Bu içerik 497 kez okundu.

Değişen yaşam şartları yeni ihtiyaçlar ve sorunlar çıkarırken yeni çözümleri de beraberinde getiriyor. İş hayatının yeni uygulamalarından biri olan hazır ofis, sanal ofis, açık ofis çözümleri firmalara büyük kolaylık sağlıyor. Giderek yaygınlaşan hazır ofis çözümlerini daha çok yeni firma kuracaklar tercih ediyor. Ama daha iyi lokasyonda daha prestijli bir ofise geçmek isteyenler de hazır ofis uygulamalarını tercih ediyor. Hazır ofisler teknolojik alt yapıları hazır ve mobilyaları döşenmiş şekilde müşterilerin kullanımına sunuluyor. Böylece firmalar zorlu ofis kurma süreçlerini yaşamadan ofis sahibi oluyor ve çalışmalarına başlıyor.

Hazır ofisler ofis harcamalarını büyük oranda azalttığı için de tercih ediliyor. Hazır ofis uygulamasıyla ofis kurulum giderlerinden, telefon internet gibi alt yapı giderlerinden, personel giderinden, işletme giderlerinden kurtuluyorsunuz. Bir ofis kurmak için ofisin önce tadilat ve dekorasyon işlerini yaptırmanız gerekiyor. Daha sonra masa koltuk gibi ofis mobilyalarını, telefon, fax, fotokopi gibi ofis malzemelerini almanız, elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon bağlantılarını yaptırmanız gerekiyor. Bu işlemler haftalarca veya aylarca sürebiliyor, beklediğinizin çok üstünde harcamalara neden oluyor.

Kiralık hazır ofis sisteminde ise tüm bunlar size hazır olarak sunuluyor ve size hemen işinize başlamak kalıyor. Sistemde esnek kiralama seçenekleri bulunuyor ve günlük, haftalık, aylık ya da yıllık kiralama yapabiliyorsunuz. Lüks ve konforlu mobilyaların olduğu ofislerde sekreterya hizmeti, çay kahve servis hizmeti bulunuyor, telefon ve kargolarınız takip ediliyor, ofisiniz günlük ve haftalık olarak temizleniyor. Elektrik, su ve doğalgaz gibi faturalarla uğraşmıyorsunuz. İstanbul Anadolu Yakasında en kaliteli ofis kiralama hizmetini Malte Business Center veriyor.

Malte Business Center metro ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Müşterileriniz İstanbul’un her yerinden ofisinize kolayca ulaşabiliyor. 165 adet lüks ofis odaları yanında her katta toplantı ve görüşme salonları, çay kahve içilebilecek mutfaklar bulunuyor. Toplantı ve görüşme salonlarından dilediğiniz zaman ücretsiz faydalanabiliyorsunuz. Kurulum masraflarıyla uğraşmadığınız gibi aylık düzenli işletme giderlerinden ve personel giderlerinden de kurtuluyorsunuz. Sadece aylık kira bedelini ödüyor ve sadece işinize odaklanıyorsunuz. Ofis seçeneklerini ve ücretlerini öğrenmek ve ofis kiralamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayıhan Mahalle Meclisi kuruldu
Kayıhan Mahalle Meclisi kuruldu
Pamukkale Belediyesinden Gençlere Yönelik Bir Proje Daha
Pamukkale Belediyesinden Gençlere Yönelik Bir Proje Daha