Konferans Koltuğu Sinema Koltuğu Modelleri

Konferans Koltuğu Sinema Koltuğu Modelleri
Bu içerik 490 kez okundu.

Konferans, seminer ve toplantı salonlarında kullanılan koltukların modelleri, ofislerde, işyerlerinde kullanılan koltuklardan farklıdır. Konferans koltukları uzun süre oturarak konferansı takip edecek olan dinleyiciye rahat bir oturma pozisyonu sağlamalı, gerekli notları alabilmesine imkân sağlamalıdır. Günümüzde ticari amaçlı ya da eğitim amaçlı konferans ve seminer gibi toplantılar çok yoğun olarak düzenleniyor. Okulların, üniversitelerin, şirket ve resmi kurumların, otellerin kendi bünyelerinde konferans salonları bulunuyor. Okul konferans salonlarında daha sade ve basit tasarımlı konferans koltukları tercih edilirken, ulusal ve uluslararası düzeyde konferansların yapıldığı ve profesyonel hizmet verilen salonlarda daha konforlu ve gösterişli konferans koltuğu modelleri tercih ediliyor.

Panelkon firması olarak her türlü konferans salonunun ihtiyacına uygun modellerde koltuk üretimi yapıyoruz. Açık ya da kapalı kol koltuklar, katlanır koltuklar, yazı tablalı koltuklar, kumaş ya da suni deri kaplamalı koltuklar, kol üstü ahşap ya da kumaş kaplı koltuklar çeşitlerimiz arasında bulunuyor. Geniş renk seçenekleriyle alev almaz, terletmez kumaşlar kullanılıyor. Koltuk ayakları plastik ya da metal modellerimiz bulunuyor. Metal aksam elektrostatik toz boyalıdır ve paslanma yapmaz.

Firmamız sinema salonları için de koltuk üretimi yapmaktadır. Firmamızın sinema koltuğu modelleri hem sağladıkları konforla hem de estetik ve zarif tasarımlarıyla sektörün en seçkin modelleri arasında yer alıyor. Bardaklı kolçakları, katlanır oturakları, yaylanan sırt dayama kısımları ile modellerimiz tam konfor sağlıyor. Ayrıca kumaş kaplamalı ya da suni deri kaplamalı modellerimiz bulunuyor. Kumaşlarda zengin renk seçeneklerimiz vardır. Alev almaz, terletmez kumaşlar koltukları daha konforlu hale getiriyor.

Zengin konferans koltukları ve sinema koltuğu çeşitlerimizi web sitemizde görebilirsiniz. Sitemizdeki koltuk fiyatları birim fiyatlardır. Toplu alımlarda firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Koltukların üretimini kendi tesislerimizde yapıyoruz ve istenen her sayıda koltuğu kısa sürede üretiyoruz. Renk ve model tercihiniz, almak istediğiniz koltuk adedini bize ileterek hemen sipariş verebilirsiniz. Sipariş adedine ve iş yoğunluğuna göre teslimat tarihi belirliyor ve ürünleri belirttiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Kaliteli üretim, zengin çeşit, uygun fiyat ve zamanında teslimat firmamızın en önemli çalışma ilkeleridir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pamukkale Belediyesinden Gençlere Yönelik Bir Proje Daha
Pamukkale Belediyesinden Gençlere Yönelik Bir Proje Daha
Denizli Büyükşehir ile 7’den 70’e herkese spor
Denizli Büyükşehir ile 7’den 70’e herkese spor