Mercedes Euro 6 Adblue İptal Emulatörü

Mercedes Euro 6 Adblue İptal Emulatörü

Mercedes Euro 6 Adblue İptal Emulatörü
Bu içerik 628 kez okundu.

 

Gelişen teknoloji hayatı kolaylaştırırken yeni sorunların ortaya çıkmasına ve sorunlara yeni çözüm yolları geliştirilmesine neden oluyor. Bu alanlardan biri de taşımacılık ve nakliyedir. Yeni üretilen ağır vasıta araçlarında ve iş makinalarında son teknolojiler kullanılıyor ve araçlar mükemmel bir işleyişe sahiptir. Ama bu araçlardan çıkan zehirli gazlar büyük bir çevre kirliliğine ve küresel ısınmaya neden oluyor. Çözüm ise yine teknolojiyle geliyor. Avrupa ülkeleri çevre kirliliğini önlemek için araçlarda adblue sistemini zorunlu kıldı. Yeni üretilen tüm ağır vasıta araçları ve Mercedes marka kamyon, otobüs, tır ve diğer ağır vasıta araçları artık adblue sistemiyle üretiliyor. Adblue sisteminin yarattığı sorunlar ve arızalar da Mercedes Adblue iptali ile gideriliyor.

Adblue araçlardan çıkan zehirli gazları zararsız gazlara dönüştüren, üre ve su bazlı bir sıvıdır. Araçlara ayrıca konan tanklara depolanıyor, petrol ofislerinden temin ediliyor. Ancak bütün ülkelerde veya ülkelerin bazı bölgelerinde adblue sıvısı bulunmuyor. Adblue sıvısının azalması aracın performansını düşürüyor ve daha fazla mazot yakılmasına neden oluyor. Adblue sıvısı tamamen tükendiğinde ise araç çalışmıyor. Adblue sıvı seviyesi gösterge panelinde görülüyor ve uyarı veriliyor. Aracın çekiş gücünün azalması ve fazla mazot kullanımı yakıt harcamalarını yükseltiyor, aracın durması ise ek servis harcamalarına neden oluyor. Mercedes araçlarda kullanılan Mercedes Adblue emulatör bu sorunun kalıcı çözümünü sağlıyor.

Adblue iptal cihazı da denilen emulatör sayesinde adblue sistemi devre dışı kalıyor. Araç kendi yakıtını kullanarak çalışmaya devam ediyor. Göstergede adblue sıvı seviyesi % 80 lerde kalıyor ve sıvı almaya gerek kalmıyor. Aracın çekiş gücü normal seviyeye çıkıyor ve daha az mazot tüketmeye başlıyor. Bu nedenle adblue iptal cihazları araçlar için önemli hale geliyor. Mercedes marka kamyon ve tırları ağır yük taşıdığı düşünülürse araçların yolda kalması hem zaman hem de ekonomik kayba neden olur. Bu sorunların yaşanmasını Mercedes Euro 6 Adblue emulatörü engelliyor. Piyasada en kaliteli iptal cihazlarını Metadiag firmamızda bulabilirsiniz. Ürünlerimiz bir yıl garantilidir ve fiyatları da çok uygundur. İptal cihazlarımızla aracınız yolda kalmaz, arızalarla karşılaşmazsınız. Sitemizdeki talep formunu doldurarak cihaz siparişi verebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manuş Baba'nın efsane şarkısı 'Eteği Belinde' çalıntı çıktı!
Manuş Baba'nın efsane şarkısı 'Eteği Belinde' çalıntı çıktı!
Kardemir Karabükspor Teknik Direktör Popovic ile yollarını ayırdı
Kardemir Karabükspor Teknik Direktör Popovic ile yollarını ayırdı