Mimari ve dekorasyon farkı bizim işimiz

Mimari ve dekorasyon farkı bizim işimiz
Bu içerik 646 kez okundu.

 

            Biz kimiz? Biz UÇ mimarlık olarak sizlere sadece hayal ettiklerinizi ve daha fazlasını sağlayabilmek amacı ile görsel, işlevsel, yapısal olan, ölçülü ve kaliteli tasarımlar sunan bir firmayız. İstanbul ‘da faaliyet gösteren firmamızın sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hizmetler vermektedir. Sizlerin yaşam alanlarını sizin istek ve hayalleriniz doğrultusunda tasarlayarak rahat ve huzurlu ortamlarda yaşamınıza devam etmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya özen gösteriyor ve uyguluyoruz.

 

            Nasıl ki bir malzeme ve inşaat ustası ararken en iyi ve kaliteli ustalar arıyorsak mimari mekanlarda mekan çözümleri için de en iyi iç mimarlıktan destek almak çok önemlidir.

 

            Ümraniye iç mimar; Ümraniye bölgesinde hazır bulunan sizlere detaylı ve profesyonel hizmet vermek için yakınınızda bulunan ve iç mekan tasarım ve dış mekan tasarımlarınız için özgün fikirlerle yaşam alanlarınızı ferahlatmaktadır. İş takibi ve uygulama alanlarında doğru ürün ve uygulama desteği ile sizleri kesin ve istediğiniz sonuçlara götürecektir.

 

            Kartal iç mimar; Kartal bölgesinde bulunan mimarlığımız sizlere hizmet vermekte olup iç mimarlık hizmetleri, iç mekan ve dış mekan ayrıntıları, ofis ve proje işleri ve uygulaması, konut ve konut projeleri ,villa ve villa projeleri ve uygulamaları, mutfak ve iç mekan banyo tasarımları gibi alanlarda uzmanlaşmış firmamız taş ve dekorasyon alanlarında da en iyi ve kaliteli hizmetleri sizlere vermektedir.

 

            Ataşehir iç mimar; Butik, estetik ve modern çizgilerle hizmet vermekte olan firmamız sizler için Ataşehir bölgesinde de hizmet vermektedir. Mimarlık alanında son derece modern ve klasik çizgileri bir araya getirerek estetiğe ve modernliğe uygun çizim ve projeleri uygulamalarıyla alanında uzman ve kadrosuyla sizlere sizin seçtiklerine aynı bakış açısıyla yaklaşarak yaşam alanları ve iş alanlarınızı istenilen çizgilere getirmektedir.

 

            İç mimarlık olarak saha öncesi oluşabilecek tüm olumsuzlukların önceden planlamasını ve gereksinimlerini düşünerek saha alanında olumsuzlukları bertaraf etmekteyiz. İş takibi ve satın alma işlemleri gibi süreçlerde sizlerin üzerine yük olabilecek sorunları çözmektedir. Mekanları ziyaret ederek istek ve dilekleriniz dinleyerek keşif yaparak kararlar vermekte ve uygulamaktadır. Taş ve modern dekorasyon fikirleri ile sizlere farklı ve alışılmışın dışında fikirler vererek farklı pencerelerden yeni modern görüntüleri yakalamanızı ve ofis ve iş yerlerinize farklı çizgiler taşımanıza yardımcı olmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pamukkale Belediyesinden Gençlere Yönelik Bir Proje Daha
Pamukkale Belediyesinden Gençlere Yönelik Bir Proje Daha
Denizli Büyükşehir ile 7’den 70’e herkese spor
Denizli Büyükşehir ile 7’den 70’e herkese spor