Park Yatak & Oyun Parkı Modelleri

PARK YATAK KULLANIMI

Park Yatak & Oyun Parkı Modelleri
Bu içerik 592 kez okundu.

 

            Park yatak modelleri genelde sık tercih ediliyor. Oldukça kullanışlı olan bu ürün, uzun süre kullanılabilir özelliklere sahiptir. Genelde ilk 4-5 ay bebeği üst kısma yatırmak anne için daha rahat olacaktır. 6 aydan sonra ise park yatak normal olarak kullanılabilir. Park yatak model yönünden oldukça güvenilirdir. Tel yapıya sahip olan bu ürün geniştir ve bebeğin güvenliğini de koruyacaktır. Bebek büyüdükçe park yataklar oyun alanı gibi kullanılabilir. Park yataklar kolaylıkla katlanıyor ve her yere taşınabilir.

 

 PARK YATAKLARIN MODELLERİ

 

            Park yatak modellerinde seçenekler gün geçtikçe artıyor. Genel olarak renk yönünden seçenekler oldukça geniş tutuluyor. Rengârenk seçeneklerin yanı sıra pembe veya düz mavi renkler de var. Park yatakların içerisinde bebekler güvenilir zaman geçirebilir, rahat uyku uyuyabilir. Güvenilir ve geniş park yatak modelleri uzun süre kullanıma açıktır.

 Park yatak ürünleri kolaylıkla katlanabilir.

 

            Her yere rahatlıkla taşınabilir. Genelde oyun parkı modellerinde büyük bir bölge bulunuyor. Sık kullanılan bebeğe ait olan eşyalar oraya konulmaktadır. Oyun parkı modellerinin geniş olması bebeğin orada tek başına da güvenilir zaman geçirmesini sağlar. 6 aydan sonra bebekler oyun parkı içerisinde oyun oynayabilirler. Geniş modeller uzun süre kullanıma uygun olacaktır. Park yataklardan düşme, ileride çocuklar bu park oyunlardan çıkamazlar. Bazı oyun parkı modellerinde ise bir çıkma kapısı bulunuyor.

 

 PARK YATAKLARIN FİYATLARI

 

            Park yatakları sık sık aile tarafından tercih ediliyor. Çünkü bebekler park yatakları içerisinde keyifli ve güvenilir zaman geçirebilir, uzun süre kullanabilir. Kolay katlanır olması ve taşıması ile de büyük avantaj sağlıyor. Park yatak modelleri farklıdır. Genişliği, uzunluğu ve modelleri geniş yelpaze seçenekleri ile sunuluyor. Bütün bu özellikler doğrultusunda ise park yatak fiyatları değişiyor. Fiyatlar genelde uygun seçeneklerle sunuluyor. Biraz küçük park yatak modelleri belli bir süre kullanıma uygundur. Daha geniş modeller ise bebeğin çocukluk dönemine kadar kullanıma açık olabilir. Park yataklar yere biraz daha yakındır ve yüksekliği açısından da avantajlıdır. Düşme, oradan çıkma gibi durumu yoktur. Genel olarak park yatağın modeli ve boyutu fiyatı da doğrudan etkileyecektir.

Ürünleri incelemek için; https://www.ayhancocuk.com/park-yatak--oyun-parki-c29.html

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manuş Baba'nın efsane şarkısı 'Eteği Belinde' çalıntı çıktı!
Manuş Baba'nın efsane şarkısı 'Eteği Belinde' çalıntı çıktı!
Kardemir Karabükspor Teknik Direktör Popovic ile yollarını ayırdı
Kardemir Karabükspor Teknik Direktör Popovic ile yollarını ayırdı