Personel Servisleri Öğrenci Servisleri

Personel Servisleri Öğrenci Servisleri
Bu içerik 535 kez okundu.

Personel ve öğrenci taşımacılığında kalite ve standartların her geçen gün arttığını görüyoruz. Araçlar yasa ve yönetmeliklerce belirlenen standartlara sahip olmak zorundadır ama yoğun rekabet ortamı firmaların hizmet kalitesini arttırmasına neden olmaktadır. Personel taşımacılığı yapan firmalar araçlarında standartların üzerinde konfor sağlamakta ve yolcularını da daha konforlu ve güvenli şekilde taşımaktadır. Fors turizm olarak personel servis taşımacılığını en fazla beş yaşında olan araçlarla yapıyoruz. Her türlü teknolojik donanıma sahip olan araçlarımızın periyodik bakımları zamanında eksiksiz yapılmaktadır. Personel servisleri çalışanları konforlu ve güven içinde, zamanında iş yerine ulaştırmaktan sorumludur.

Personel servis hizmetlerinde Fors turizm firmamızı tercih ederek çalışanlarınızın yorulmadan, trafik stresini yaşamadan, güvenli bir şekilde, huzur ve neşe içinde iş yerine gelmesini sağlayacaksınız. Tüm araçlarımız periyodik bakımları, iç ve dış temizlikleri yapılmış olarak hizmet vermektedir. Araçlarımızın trafik ve kasko sigortaları, ferdi koltuk sigortaları bulunmaktadır. Kapılar otomatik, camlar kilitlidir. Klimalı araçlarımız yolcuların yaz ve kış ideal sıcaklıkta yolculuk etmesini sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz fabrika, resmi ve özel kurumlarla birlikte güzergâh belirleyerek zaman kaybını en aza indiriyoruz.

Personel servis taşımacılığında marka olmayı başarmış olan Fors turizm firmamız öğrenci servis hizmetleriyle de sektörün öne çıkan firmalarından biridir. Firmamızın öğrenci servisleri çocuklara en güvenli ve en konforlu ortamı sağlamakta ve onları zamanında okuluna taşımaktadır. Öğrenci servisleri öğrenciyi tam saatinde evinden alıp yine tam zamanında okuluna taşımaktadır. Tüm yolcularımızın ferdi trafik sigortaları yapılmaktadır. Araç sürücülerimiz ve rehberlerimiz alanının en deneyimli kişileridir ama firmamız buna rağmen personeline iletişim ve insan ilişkileri konularında zaman zaman seminerler vermektedir.

Çok sayıda fabrika ve kuruma, çok sayıda eğitim kurumuna servis hizmeti vererek mesafeleri sorun olmaktan çıkardık. Personel ve öğrenci servis hizmetlerinin en önemli avantajı zaman kaybını önlemesidir. Özellikle büyük şehirlerde trafik yoğunluğu mesai saatleri öncesi daha da artmakta ve zamanında iş yerine ya da okula ulaşabilmek neredeyse imkânsız olmaktadır. www.forsturizm.com sitemizde servis araçlarımızı görebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Firmamızın hizmet kalitesiyle çalışanlarınız veya öğrencileriniz daha mutlu ve huzurlu olarak işine ve okuluna gidecektir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadro için 1021 Personel Başvurdu
Kadro için 1021 Personel Başvurdu
Ateşoğlu, toplumlarda işsizliğin mutsuzluğa neden olduğunu söyledi
Ateşoğlu, toplumlarda işsizliğin mutsuzluğa neden olduğunu söyledi