Voip Hizmetleri

Voip Hizmetleri
Bu içerik 564 kez okundu.

Şirket harcamalarında iletişim için yapılan harcamalar önemli bir yer tutuyor. Yurtiçi, yurtdışı, şubeler arası iletişime büyük meblağlar ödeyen şirketler voip ses hizmetleriyle oldukça rahatlıyorlar ve önemli ölçüde tasarruf ediyorlar. Şirketler ses kalitesi yüksek ve sürekli bir telefon iletişimi beklerken bunun çok yüksek maliyetler çıkarmamasını istiyor. Firmamız internet üzerinden sesli iletişim sağlayan ve bu beklentileri karşılayan voip hizmeti sunarak şirketlerin iletişim harcamalarını yüzde seksenlere varan oranda azaltmalarını sağlıyor. Ayrıca sadece kurumsal ses hizmetleri vermiyoruz, bireysel ses hizmetlerimizle herkesin daha ucuz telefon görüşmeleri yapabilmesini sağlıyoruz.

Mevcut operatörlerden aldığımız aylık görüşme dakikalarını bitiremesek de aylık sabit ücret ödemek zorundayız. Aylık kotamızı aştığımızda ise çok yüksek faturalarla karşılaşırız. Taahhüt verdiğimiz için yeni indirim kampanyalarından yararlanamayız. Voip hizmetlerimizle artık bu sorunları yaşamayacaksınız. Voip sesli iletişimi kullanabilmeniz için bir bilgisayara ve hızlı bir internet hattına sahip olmanız yeterlidir. Bireysel kullanıcı iseniz firmamızdan alacağınız voip yazılım programını bilgisayarınıza indirecek ve ön ödemeli görüşme kontörü alarak görüşmelerinizi yapmaya başlayacaksınız.

Telefon cihazınızdan da voip görüşmeleri yapabilirsiniz. Bunun için firmamızdan bir gateway cihazı almanız ve ön ödemeli konuşma kontörü almanız yeterli olacaktır. Artık akıllı cep telefonları ile de voip görüşmeler yapılabiliyor. Voip hizmetleri kapsamında çağrı merkezi çözümlerimiz, İP santral hizmetlerimiz, kurumsal ses hizmetlerimiz, toplu sms hizmetlerimiz bulunuyor.

Çağrı merkezlerine ses hizmetleri yanında altyapı hizmetleri de veriyoruz. Böylece yeni bir çağrı merkezi kuracaksanız ya da mevcut çağrı merkezini geliştirmek istiyorsanız tüm hizmetleri tek elden yani firmamızdan alabiliyorsunuz. www.acartelekom.com sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sesli arama sistemleri hizmetlerimiz sayesinde şirketinizin sesli mesajlarını günde yüzbinlerce kişiye gönderebiliyorsunuz.

Sesli mesajla şirketinizin reklamını yapıyor, bayram ve özel gün kutlamaları yapabiliyor, anket çalışmaları yapabiliyorsunuz. Voip ses hizmetlerinin en büyük avantajı şirketlerin iletişim maliyetlerini azaltmasıdır. Tüm operatörlerle aynı hat üzerinden görüşme yapabiliyorsunuz. Acar Telekom olarak şehir içi, şehir dışı, yurtiçi, yurtdışı, cep telefonu gibi tüm görüşmeleriniz için avantajlı tarifelerimiz bulunuyor. Müşterilerimizden taahhüt almıyor ve yatırım maliyeti yansıtmıyoruz. Sabit ücret ödemiyor, kota aşıldı gibi sorunlar yaşamıyorsunuz. Konuşma dakikalarınızı ön ödemeli olarak alıyor ve dakikalarınız kadar dilediğiniz hatlarla görüşme yapabiliyorsunuz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
U19 Kadın Milliler, Elit Tur ikinci maçında Avusturya ile 1-1 berabere kaldı
U19 Kadın Milliler, Elit Tur ikinci maçında Avusturya ile 1-1 berabere kaldı